fbpx

Bezpłatne szkolenie – Kobieta bezpieczna

Aktywność fizyczna zapewni nam nie tylko zdrową sylwetkę, ale również zadba o nasze bezpieczeństwo.
Taką szansę daje kurs samoobrony, na którym ćwicząc system krav maga, kobiety uczą się, jak poradzić sobie w niebezpiecznych sytuacjach.
Krav maga to system samoobrony, który bazuje na podstawowych odruchach człowieka. Jego schemat jest prosty, więc nawet osoby, które wcześniej nie miały do czynienia ze sztukami walki, szybko nauczą się stosowanych technik i oswoją się z realną walką.

– Człowieka najlepiej uodparnia nabyte wcześniej doświadczenie, czy poznany fizyczny ból. Łatwiej ze strachem poradzić sobie, gdy zna się istotę niepokoju i gdy jest się w dobrej formie fizycznej. Duże znaczenie ma wiedza na temat realnego zagrożenia, doświadczenie, umiejętność racjonalnego postępowania, a także ukształtowane nawyki, czy zdolność samokontroli – podkreśla Grzegorz Adamczyk, szef wyszkolenia Krav Maga Polska i instruktor w lubelskim K1 Training Center.

Grzegorz Adamczyk zaprasza panie do uczestnictwa w akcji „Kobieta bezpieczna”. Na zajęciach instruktorzy przybliżą techniki systemu krav maga, który jest najskuteczniejszym sposobem zapewnienia sobie bezpieczeństwa w sytuacji napadu, a jednocześnie stanowi dobrą alternatywę dla zajęć fitness, jako formy aktywności dla kobiet.
– Badana i statystyki dowodzą, że ok. 80 procent osób, które w chwili napadu zdecydowały się działać, uniknęło groźnych w skutkach konsekwencji ataku – mówi Adamczyk. Właściwą reakcję w chwili zagrożenia umożliwi nauka odpowiednich bloków, uników i ciosów – w najbardziej podatne na urazy części ciała napastnika.

Nasza akcja skierowana jest do kobiet w różnym wieku. Zapraszamy córki i mamy. Każdy ma potrzebę bezpieczeństwa i na pewno poradzi sobie na naszych zajęciach, które mają także charakter ogólnorozwojowy – podkreśla Grzegorz Adamczyk.
Akcja „Kobieta bezpieczna”, prowadzona przez K1 Training Center w Lublinie, doda jej uczestniczkom dużej pewności siebie oraz poczucie bezpieczeństwa, poprzez wyrobienie odruchów właściwego reagowania w konkretnych stanach zagrożenia.

80 procent osób, które zdecydowały się działać uniknęło groźnego ataku

krav maga wykorzystuje naturalne odruchy obronne człowieka

Sprawdź jak zapisać się na Darmowy Pierwszy trening
LINK PONIŻEJ


This will close in 20 seconds