Oto nasza kadra instruktorska, instruktorzy sztuk walki, kulturystyki, aerobicu i masażu.

MACIEJ KAZNOWSKI

Prezes K1 – Training Ceter
Instruktor Krav Maga z uprawnieniami Izraelskimi i międzynarodowymi, Taekwondo, Muay Thai i Kick Boxing`u (szczegółowe informacje)

PAWEŁ MAKAREWICZ

Zaczynał od Karate Kyokushinkai w wieku 13 lat. Od 2005 roku związany z Centrum K1, gdzie zaczynał od treningów Krav Maga (szczegółowe informacje)

ŁUKASZ STOCHMALSKI (JUDO)

Kilkudziesięcioletnie doświadczenie, które zdobywał przez lata w takich dziedzinach jak: judo, taekwon-do, samoobrona, survival, masaż. Dzięki treningom przez całe życie zdobył 3 Dan Judo(czarny pas), 1 Dan Taekwon-do, instruktor samoobrony, instruktor survivalu oraz trener III klasy judo. Czynny sędzia zawodów judo oraz trener.

ELA KORGUL

Instruktorka aerobicu (szczegółowe informacje)

KAMIL MIKOŁAJCZYK

Trener personalny, mgr Wychowania Fizycznego na Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie (szczegółowe informacje

BARTŁOMIEJ KOŻUCHOWSKI (BJJ)

Trener z kilkunastoletnim stażem, rozpoczął treningi BJJ już w 2005r w klubie „Lublinianka”.
W tym samym roku związał się z klubem K1 Fighting Center w którym kontynuował treningi z Brazylijskiego Jiu-Jitsu. Wielokrotny uczestnik seminariów międzynarodowych w których zdobywał kolejne doświadczenia by później przełożyć je na prowadzenie swoich treningów i przekazywać wiedzę na macie.

ARTEM (MUAYTHAI)

To pochodzący z Ukrainy, z Odessy zawodnik oraz trener, który w swojej karierze ma osiągnięcia takie jak:

 • uczestnik i laureat mistrzostw regionalnych i ukraińskich w takich dyscyplinach jak boks,
  walka wręcz, mma, muay thai, wushu.
 • Walka wręcz 1 stopień
 • KMS boks (kandydat na mistrza sportu)
 • MMA KMS
 • Brązowy pas wushu
 • KMS Muay Thai
 • Trener MMA Federation of Ukraine (Odessa)
 • Trener ukraińskiej federacji karate jundokan
 • Wyszkolonych mistrzów i zdobywców nagród Ukrainy w mma i goju ryu karate.

Oprócz tego Artem ma doświadczenie w pracy trenera od ponad 5 lat w klubach na Ukrainie:
– Korney MMA (trener: mma, boks, muay thai)
– BC „SVORA” (trener: mma, boks, muay thai)

MICHAŁ CZUBACKI (KICK BOXING, KRAV MAGA)

Trener z wieloletnim doświadczeniem, ciągle rozwijający się w sportach walk jak i samoobrony, 12lat doświadczenia w pracy jako instruktor sportów walki.  Posiadacz czarnego pasa w Taekwon-do ITF oraz uczestnik wielu szkoleń z systemów Combatowych walki wręcz,  Krav Maga,Kapap, Defendo. Trener personalny i instruktor Kick Boxingu i Krav Maga.
Medalista zawodów Kick Boxingu i brązowy medalista Mistrzostw Polski w Oyama Karate,
Uczestnik Pucharu Świata i Pucharu Europy oraz Mistrzostw Polski w Taekwen-do ITF.

ZBIGNIEW CIORGOŃ (ŻEŃSKA AKADEMIA BOKSU)

Były pięściarz, dawny bokser i kapitan „Motoru Lublin”, związany z Boksem od 1970r. Za namową kolegi rozpoczął przygodę z treningami w wieku 12 lat. Jako młody zawodnik otrzymał powołanie do reprezentacji juniorów na Mistrzostwa Europy. W swojej karierze stoczył 126 walk w barwach „Motoru”, wychowanek wielu medalistek polski. Aktualnie trener Żeńskiej Akademii Boksu.

WERONIKA SŁOTWIŃSKA(STRETCHNIG)

Młoda i uzdolniona dziewczyna, która od lat jest związana ze sportem. Swoją przygodę rozpoczęła już jako dziecko zaczynając od sztuk walk, w późniejszych latach zaczęła interesować się siłownią, yogą oraz bieganiem. Od 4 lat trenuje pole dance, którego jest instruktorką oraz prowadzi zajęcia ze stretchingu. Oprócz zamiłowania do sportu studiuje na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie od 2020r.

TOMASZ BIEDACHA (MMA)

Zapaśnik oraz trener MMA z kilkunastoletnim doświadczeniem w sportach walki. Mistrz Okręgu Lubelskich Zapasów oraz kilkukrotny finalista Mistrzostw Polski. Na jego treningach po za ogólną sprawnością fizyczną opanujesz do perfekcji wejścia w nogi jak i obronę przed tym oraz stójkę połączoną z obaleniami, rzutami oraz walce w zwarciu.

ARTUR KORBA (BOKS)

Trener z kilkuletnim stażem instruktorskim. Swoją przygodę zaczął pod okiem znanego w świecie boksu Tadeusza Golucha gdzie mógł opanować podstawy technik bokserskich oraz je doskonalić. Dalszy rozwój kontynuował u Waldemara Kołodziejczyka gdzie szlifował i nabywał nowe umiejętności jako bokser. Aktualnie ciągle rozwijający się pasjonat królowej walk oraz instruktor zajęć z boksu.

Sprawdź jak zapisać się na Darmowy Pierwszy trening
LINK PONIŻEJ


This will close in 20 seconds