fbpx

W imieniu Polskiego Instytutu Sportu i Rekreacji chcielibyśmy państwa zaprosić do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy największym w regionie kompleksem sportowo – rekreacyjnym, o powierzchni łącznej 1000 mkw. Do państwa dyspozycji oferujemy: siłownię, salę ze sprzętem kardio, salę do aerobiku, 2 sale do sportów walki, saunę, solarium, gabinet masażu, barek z salą tv oraz sklep sportowy.
Posiadamy bardzo zróżnicowaną ofertę przystosowaną do wieku, stopnia zaawansowania i predyspozycji ćwiczących. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież, osoby starsze, kobiety i mężczyzn.

Proponujemy następujące zajęcia:

DLA DZIECI:
ju jitsu, krav maga, zapasy, boks, piłka nożna

DLA OSÓB STARSZYCH:
gimnastyka

DLA KOBIET:
aerobik, siłownia, kardio fitness, samoobrona

DLA MĘŻCZYZN:
ju jitsu, brazylijskie ju jitsu, MMA, Vale Tudo, Muay Thai, boks, kick boxing, Krav Maga

Jako jedyni na rynku posiadamy międzynarodowe uprawnienia do prowadzenia zajęć z samoobrony opartych o Izraelski system walki KRAV MAGA. Jest on niezwykle skuteczny w sytuacjach niebezpiecznych i zagrażających naszemu życiu.

Naszą ofertę wzbogaciliśmy w tym sezonie o zajęcia taneczne. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów mogą Państwo nauczyć się takich tańców jak salsa, tango, samba, walc wiedeński, walc angielski, cha-cha, rumba i wielu innych. W zajęciach mogą brać udział dzieci oraz dorośli (podział na kategorie wiekowe).Prowadzimy także kursy specjalistyczne dla grup zorganizowanych oraz osób indywidualnych ( kursy samoobrony dla biznesmenów, kursy samoobrony dla kobiet ).
Zajmujemy się także organizacją szkoleń out-doorowych i imprez integracyjnych, takich jak:

  •  survival (paintball, przeprawy, wspinaczki, zjazdy na linach, tyrolka, mosty itp.)
  •  trening samoobrony Krav Maga
  •  wyżywienie i zakwaterowanie (ognisko,  grill),
  •  kulig.

Gwarantujemy fachowość oraz dobrą i bezpieczna zabawę. Naszą kadrę tworzą najwyższej klasy specjaliści, pedagodzy i trenerzy z wieloletnią praktyką, doświadczeniem i uprawnieniami, w szkoleniach dzieci, młodzieży i dorosłych.
Proponujemy Państwu założenie imiennych karnetów umożliwiających nieograniczony dostęp do korzystania z naszych usług w godzinach otwarcia klubu (poniedziałek – piątek w godz. 8-22, sobota 9 – 18).
Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą i kontakt w celu uzgodnienia dogodnych dla obu stron warunków finansowych.

m.kaznowski@k1-tc.pl
tel. 605 430 616

Serdecznie zapraszamy !!

Sprawdź jak zapisać się na Darmowy Pierwszy trening
LINK PONIŻEJ


This will close in 20 seconds