Grafik

MMA grupa poranna
WTOREK CZWARTEK
8:30 – 10:00 8:30 – 10:00
Mała sala – mata, zajęcia prowadzi: Paweł Latało.
MMA grupa początkująca
WTOREK CZWARTEK
20:30 – 22:00 20:30 – 22:00
Mała sala – mata, zajęcia prowadzi: Paweł Latało.
MMA zapasy
PONIEDZIAŁEK
19:00 – 20:30
Mała sala – mata, zajęcia prowadzi: Damian Adamczuk.
BJJ NO-GI
ŚRODA
19:00 – 20:30
Mała sala – mata, zajęcia prowadzi: Marek Wrzaszcz.
Kick Boxing
WTOREK CZWARTEK
18:00 – 19:30 18:00 – 19:30
Duża sala, zajęcia prowadzi: Paweł Latało.
Muay Thai
PONIEDZIAŁEK ŚRODA PIĄTEK
20:30 – 22:00 20:30 – 22:00 20:00-21:30
Duża sala, zajęcia prowadzi: Tomasz Iwaniak.
Boks
PONIEDZIAŁEK ŚRODA  PIĄTEK
16:30 – 18:00 16:30 – 18:00 16:30 – 18:00
Duża sala, prowadzą: Tadeusz Goluch i Waldemar Kołodziejczyk. Zajęcia Boksu dla dzieci są współfinansowane z budżetu gminy Lublin.
Żeńska Akademia Boksu
WTOREK CZWARTEK SOBOTA
16:30 – 18:00 16:30 – 18:00 10:30 – 12:00
Duża sala, zajęcia prowadzi: Zbigniew Ciorgoń.
BJJ Gold Team
PONIEDZIAŁEK ŚRODA PIĄTEK
 20:30-22:00 20:30-22:00  20:00-21:30
Mała sala – mata, zajęcia prowadzi: Łukasz Łukowski.
BJJ Copacabana Team
ŚRODA
18:00-19:00
 Mała sala – mata, zajęcia prowadzi: Marcin Malewicz.
BJJ Copacabana Team
WTOREK CZWARTEK
19:00-20:30 19:00-20:30
Mała sala – mata, zajęcia prowadzi: Marek Wrzaszcz oraz Marcin Malewicz.
Krav Maga grupa początkująca
PONIEDZIAŁEK ŚRODA
19:00 – 20:30 19:00 – 20:30
Duża sala, zajęcia prowadzi: Grzegorz Adamczyk oraz Maciej Kaznowski.
Krav Maga junior / Zapasy junior
PONIEDZIAŁEK ŚRODA
17:00 – 18:00 17:00 – 18:00
Mała sala – mata, zajęcia prowadzi: Paweł Latało, Damian Adamczuk.
Judo, dzieci, grupa początkująca
WTOREK CZWARTEK
16:30 – 17:30 16:30 – 17:30
Mała sala – mata, zajęcia prowadzi: Łukasz Stochmalski. Zajęcia Judo dla dzieci są współfinansowane z budżetu gminy Lublin.
Judo, dzieci, grupa zaawansowana
WTOREK CZWARTEK SOBOTA
17:30 – 19:00 17:30 – 19:00 10:00 – 11:30
Mała sala – mata, zajęcia prowadzi: Łukasz Stochmalski. Zajęcia Judo dla dzieci są współfinansowane z budżetu gminy Lublin.
Functional power Training
WTOREK CZWARTEK  PIĄTEK
17:00 – 18:00 17:00 – 18:00  19:00 – 20:00
Duża sala, zajęcia prowadzi: Paweł Latało.
Aerobik
PONIEDZIAŁEK ŚRODA PIĄTEK
18:00 – 19:00 18:00 – 19:00 18:00 – 19:00
Gimnastyka dla pań
WTOREK CZWARTEK
8:00 – 9:00 8:00 – 9:00
Duża sala, zajęcia prowadzi: Ela Korgul.
Zumba
WTOREK CZWARTEK
19.30 – 20.30 19.30 – 20.30
Duża sala, zajęcia prowadzi: Weronika.

Zajęcia judo oraz boks dla dzieci są współfinansowane z budżetu gminy Lublin.