Grafik

 

MMA grupa poranna
WTOREK CZWARTEK
8:30 – 10:00 8:30 – 10:00
Mała sala – mata, zajęcia prowadzi: Paweł Latało.
MMA grupa początkująca
WTOREK CZWARTEK
19:00 – 20:30 19:00 – 20:30
Mała sala – mata, zajęcia prowadzi: Paweł Latało.
MMA zapasy
PONIEDZIAŁEK
19:00 – 20:30
Mała sala – mata, zajęcia prowadzi: Damian Adamczuk.
BJJ NO-GI
ŚRODA
19:00 – 20:30
Mała sala – mata, zajęcia prowadzi: Marek Wrzaszcz.
Kick Boxing
PONIEDZIAŁEK ŚRODA
18:00 – 19:00 18:00 – 19:00
Mała sala, mata, zajęcia prowadzi Dominik Jędrous.
Kick Boxing
WTOREK CZWARTEK  PIĄTEK
18:00 – 19:30 18:00 – 19:30  19:00 – 20:30
Duża sala, zajęcia prowadzi Dominik Jędrous.
Muay Thai
PONIEDZIAŁEK ŚRODA PIĄTEK
20:30 – 22:00 20:30 – 22:00 19:00-20:30
Duża sala, zajęcia prowadzi: Zbyszek Wyrzykowski.
Boks
PONIEDZIAŁEK ŚRODA  PIĄTEK
16:30 – 18:00 16:30 – 18:00 16:30 – 18:00
Duża sala, prowadzą: Tadeusz Goluch i Waldemar Kołodziejczyk.
Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin.
Żeńska Akademia Boksu
WTOREK CZWARTEK SOBOTA
16:30 – 18:00 16:30 – 18:00 10:30 – 12:00
Duża sala, zajęcia prowadzi: Zbigniew Ciorgoń.
Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin.
BJJ Gold Team
PONIEDZIAŁEK ŚRODA PIĄTEK
 20:30-22:00 20:30-22:00  20:00-21:30
Mała sala – mata, zajęcia prowadzi: Łukasz Łukowski.
BJJ Copacabana Team
ŚRODA
18:00-19:00
 Mała sala – mata, zajęcia prowadzi: Marcin Malewicz.
BJJ Copacabana Team
WTOREK CZWARTEK
19:00-20:30 19:00-20:30
Mała sala – mata, zajęcia prowadzi: Marek Wrzaszcz oraz Marcin Malewicz.
Krav Maga grupa początkująca
PONIEDZIAŁEK ŚRODA
19:00 – 20:30 19:00 – 20:30
Duża sala, zajęcia prowadzi: Grzegorz Adamczyk, Maciej Kaznowski, oraz Paweł Latało.
Krav Maga junior / Zapasy junior
PONIEDZIAŁEK ŚRODA
16:00 – 17:00 16:00 – 17:00
Mała sala – mata, zajęcia prowadzi: Paweł Latało.
Judo, dzieci, grupa początkująca
WTOREK CZWARTEK
16:30 – 17:30 16:30 – 17:30
Mała sala – mata, zajęcia prowadzi: Łukasz Stochmalski.
Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin.
Judo, dzieci, grupa zaawansowana
WTOREK CZWARTEK
17:30 – 19:00 17:30 – 19:00
Mała sala – mata, zajęcia prowadzi: Łukasz Stochmalski.
Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin.
Aerobik
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
18:00 – 19:00 19.30 – 20.30 18:00 – 19:00 19.30 – 20.30 18:00 – 19:00

Zajęcia judo oraz boks dla dzieci są współfinansowane z budżetu gminy Lublin.